Поради для рекламодавців

Шановні рекламодавці, звертайте увагу на легальність сайтів, на яких розміщуєте рекламу. Не віддавайте бюджети піратським сайтам, навіть якщо реклама там коштує дешевше – вони не несуть витрати на вкрадений контент.

for-advertisers

Гайд для рекламодавців

Гайд для рекламодавців від антипіратської Ініціативи «Чисте небо» та IAB Ukraine створений з метою допомогти учасникам рекламного ринку систематизувати підходи та інструменти у моніторингу ресурсів, які порушують права інтелектуальної власності. Ключовою цінністю гайду є досвід використання сервісу blacklist, яким поділилися рекламні платформи та агенції, зокрема поводження з технічними складнощами та власні прийоми для вдосконалення технології виявлення нелегальних ресурсів.

Детальніше
for-advertisers

Blacklists.org.ua

Сервіс створений з метою інформування рекламодавців про можливі ризики у зв’язку із змінами до законодавства України. Зокрема до Статті 176 Кримінального кодексу України: додавання до складу злочину відповідальності за фінансування дій з умисного порушення авторського права і суміжних прав. Сервіс надає інформацію про сайти, до яких у правовласників, залучених до створення сервісу, є претензії, а також надає інформацію про результати моніторингу реклами брендів, зафіксованої на цих сайтах.

Детальніше
for-advertisers

Моніторинг реклами

Сервіс надає інформацію про результати моніторингу реклами брендів, зафіксованої на сайтах, що порушують права інтелектуальної власності. Моніторинг здійснюється щомісяця. Всі бренди, фіксуються моніторингом, інформуються листами на електронну пошту і/або поштові адреси, тим самим отримуючи час і можливість розібратись в причині появи реклами на піратському ресурсі, скорегувати рекламну кампанію і почистити медіа-листи. Якщо при повторному аудиті в наступному місяці буде виявлений той самий бренд, він буде знову проінформований. Скріншоти екрану з фіксацією реклами брендів, котрі потрапляють в моніторинг другий або третій раз, публікуються на сайті.

Детальніше
for-advertisers

Як відрізнити пірата

Щоб спільно виявляти українських піратів і повідомляти про них рекламодавців, рекламні агентства, інтернет-хостерів, платіжні та пошукові системи і всіх небайдужих до порушення права інтелектуальної власності, а також щоб свідомо не користуватись піратськими ресурсами, учасники Ініціативи «Чисте небо» разом із партнерами сформулювали прості правила, як відрізнити пірата.

Детальніше