Поради для рекламодавців

Шановні рекламодавці, звертайте увагу на легальність сайтів, на яких розміщуєте рекламу. Якщо сайт має нижченаведені характеристики, то велика вірогідність того, що він використовує контент нелегально: наявність новинок прокату; низька якість контенту; неякісне оформлення сайту, рекламний креатив низької якості та реклама заборонених товарів і послуг; на сайті немає контактів для зв’язку з адміністратором, в системі WhoIS немає даних про власника сайту, або є загальний е-mail, з якого ніхто не відповідає; низька вартість реклами.

Не віддавайте бюджети піратським сайтам, навіть якщо реклама там коштує дешевше – вони не несуть витрати на вкрадений контент.

for-advertisers

Гайд для рекламодавців

Спільний проект Ініціативи «Чисте небо» та IAB Ukraine, що допомагає систематизувати підходи та інструменти для уникнення співпраці з нелегальними ресурсами та захисту репутації брендів.

Детальніше
for-advertisers

Blacklists.org.ua

Сервіс інформує про ресурси, що порушують права інтелектуальної власності, на ньому розміщуються переліки піратських сайтів, переліки рекламодавців, які рекламуються на таких ресурсах, а також інша корисна інформація. Таким чином сервіс допомагає рекламодавцям убезпечити бренди від репутаційних та фінансових ризиків.

Моніторинг здійснюється щомісяця. Правовласники можуть долучитись до складання “чорного списку”, а рекламодавці — підписатись на щомісячне отримання нової інформації.

Всі бренди, що фіксуються моніторингом, інформуються листами на електронну пошту, тим самим отримуючи час і можливість розібратись в причині появи реклами на піратському ресурсі, скорегувати рекламну кампанію і почистити медіа-листи. На сайт потрапляють скріншоти з фіксацією реклами брендів, що потрапили у моніторинг щонаймеше двічі протягом трьох місяців.

Детальніше
for-advertisers

Content ID

Якщо контент розміщується в легальному плеєрі, який є закритим або використовує технологію Content ID, розміщення вважається легальним.

Детальніше

Ознака легальності плеєра: є посилання на сайт власника плеєра. Учасники ІЧН дозволяють розміщувати свої плеєри тільки тим сайтам-партнерам, яких немає в переліку сайтів на сервісі blacklists.org.ua.