Поради

Ми прагнемо звести піратство до мінімуму — як бізнес та явище. Боротьба з нелегальними ресурсами є одним з основних пріоритетів для України — як для розвитку креативної індустрії всередині країни, так і для покращення її міжнародного статусу. Розповідаємо про інструменти, що допоможуть вам долучитись до цієї важливої місії.

 • ДЛЯ РЕКЛАМОДАВЦІВ

  Шановні рекламодавці, звертайте увагу на легальність сайтів, на яких розміщуєте рекламу. Не віддавайте бюджети піратським сайтам, навіть якщо реклама там коштує дешевше – вони не несуть витрати на вкрадений контент.

  Детальніше
 • ДЛЯ ПРАВОВЛАСНИКІВ

  Відстежуйте та повідомляйте про тих, хто краде ваш контент. Долучайтесь до «Чистого неба», щоб разом звільнити медіапростір від піратства, отримавши доступ до сервісів та ресурсів Ініціативи.

  Долучитись
 • ДЛЯ КОРИСТУВАЧІВ

  Чому не слід користуватися піратськими ресурсами? Передусім це підтримка бізнесу, який ґрунтується на крадіжці, що демотивує творців робити новий контент. Та це не єдина причина. Використання піратських ресурсів приховує суттєві ризики для безпеки кожного користувача.

  Детальніше
 • ДЛЯ ІНШИХ ПАРТНЕРІВ

  Ініціатива «Чисте небо» створена влітку 2013 року з метою розвитку в уанеті легального аудіо-візуального продукту та боротьби з ресурсами, що поширюють контент із порушенням права інтелектуальної власності.

  Детальніше