Поради для інших партнерів

Закликаємо всіх бажаючих ставати партнерами Ініціативи. Провайдери, підписуйте договори із правовласниками на користування контентом, захищеним правом інтелектуальної власності. Сайти, переконуйтесь у відсутності претензій з боку правовласників. Особливо, якщо у вас на сайті є можливість завантажувати користувацький контент. Пошукові системи, допомагайте блокувати запити. Платіжні системи та банки, допомагайте блокувати платежі на порушників права інтелектуальної власності. Інтернет-хостери, перевіряйте легальність сайтів, які хостяться на ваших серверах. Користуйтесь переліком з blacklists.org.ua, щоб не вести бізнес із порушниками закону.
Користуйтесь нашими сервісами і порадами.

pirate

Як відрізнити пірата

Щоб спільно виявляти українських піратів і повідомляти про них рекламодавців, рекламні агентства, інтернет-хостерів, платіжні та пошукові системи і всіх небайдужих до порушення права інтелектуальної власності, а також щоб свідомо не користуватись піратськими ресурсами, учасники Ініціативи «Чисте небо» разом із партнерами сформулювали прості правила, як відрізнити пірата.

Детальніше
for-advertisers

Blacklists.org.ua

Сервіс створений з метою інформування рекламодавців про можливі ризики у зв’язку із змінами до законодавства України. Зокрема до Статті 176 Кримінального кодексу України: додавання до складу злочину відповідальності за фінансування дій з умисного порушення авторського права і суміжних прав. Сервіс надає інформацію про сайти, до яких у правовласників, залучених до створення сервісу, є претензії, а також надає інформацію про результати моніторингу реклами брендів, зафіксованої на цих сайтах.

Детальніше
sudum

Сервіс SUDUM

Глобальний автоматичний пошук 24/7 вашого нелегально розміщеного контенту і стрімів телеканалів по тисячам піратських сайтів.

Детальніше
intellectual-property

Обережно – злодії

Якщо Ви провайдер, і нелегальне використання інтелектуальної власності правовласників іншими провайдерами заважає розвиватись вашому бізнесу – ми пропонуємо Вам попереджати користувачів послуг про поняття «піратство», його шкоду та негативні наслідки безпосередньо для них.

Детальніше