Поради для правовласників

Відстежуйте та повідомляйте про тих, хто краде ваш контент. Тільки правовласники достовірно знають, хто без дозволу використовує його власність.
Вступайте до “Чистого неба”, щоб об’єднати зусилля із захисту авторського і суміжних прав на території України. Ви матимете можливість користуватися послугами нашого Центру моніторингу контенту та іншими сервісами. Користуйтесь нашими порадами і сервісами

blacklist

Blacklists.org.ua

Сервіс створений з метою інформування рекламодавців про можливі ризики у зв’язку із змінами до законодавства України. Зокрема до Статті 176 Кримінального кодексу України: додавання до складу злочину відповідальності за фінансування дій з умисного порушення авторського права і суміжних прав. Сервіс надає інформацію про сайти, до яких у правовласників, залучених до створення сервісу, є претензії, а також надає інформацію про результати моніторингу реклами брендів, зафіксованої на цих сайтах.

Детальніше
sudum

Сервіс SUDUM

Глобальний автоматичний пошук 24/7 вашого нелегально розміщеного контенту і стрімів телеканалів по тисячам піратських сайтів.

Детальніше