Види нелегального використання контенту

VoD

Відео на вимогу, відео за запитом, система індивідуальної доставки абонентові телевізійних програм і фільмів з мультимедіа-сервера. Суть порушення полягає у нелегальному розміщенні контенту на сервері і наданні доступу до нього третім особам без дозволу правовласника.

Он-лайн трансляція телеканалу/стрімінг

Відео-трансляція безперервного сигналу телеканалу, доступна для перегляду у режимі реального часу через мережу Інтернет. Суть порушення полягає у нелегальному розміщенні сигналу або посиланні на сигнал телеканалу на сервері і наданні доступу до нього третім особам без дозволу правовласника.

Ретрансляція в мережі кабельного провайдера

Відео-трансляція безперервного сигналу телеканалу в режимі реального часу в мережі кабельного телебачення. Суть порушення полягає у нелегальному отриманні доступу до сигналу телеканалу на головній станції провайдера й наданні доступу до нього третім особам без дозволу правовласника.

Розкодування супутникового сигналу (кардшерінг, від англ. card sharing)

Надання доступу до сигналу закодованих каналів з супутника. Суть порушення полягає у нелегальному отриманні ключів доступу до сигналу телеканалу через сторонні пристрої та системи декодування і наданні доступу до нього третім особам без дозволу правовласника.

Незаконне використання програм/передач організацій мовлення в кав’ярні, ресторані, готелі (HoReCa)

Відео-трансляція безперервного сигналу телеканалу в режимі реального часу в кабельній/Інтернет мережі готелю і/або на відео-екранах у ресторанах та закладах масового перебування третіх осіб (публічне сповіщення). Суть порушення полягає у нелегальному наданні публічного доступу до сигналу телеканалу третім особам без дозволу правовласника.

Неправдива звітність та недоплата за ретрансляцію телеканалу (underreporting)

Суть порушення полягає у порушенні договірних відносин з правовласниками шляхом умисного надання неправдивої інформації про кількість абонентів, що мають доступ до сигналу телеканалу, з метою зменшення сум відрахувань за ліцензією. Цей перелік не є вичерпним, інформація буде оновлюватися в процесі формування нового досвіду учасників Ініціативи.